Baliace lisy Bollegraaf

Bollegraaf plnoautomatické baliace lisy spracujú veľké množstvo odpadu na homogénne balíky. Lisy sú určené na papier, lepenku, plasty, textil, plechovky apod. a tieto odpady zlisujú bez problémov.

Lisovací tlak lisov Bollegraaf je rôzný od 25 do 180 ton, kapacita sa líši podľa typu a druhu lisovaného materiálu.

Prednosti Bollegraaf lisov sú mimo iného:


Lisy Bollegraaf HBC

Bollegraaf plnoautomatické baliace lisy spracujú veľké množstvo odpadu na homogénne balíky. Lisy sú určené na papier, lepenku, plasty, textil, plechovky apod. a tieto odpady zlisujú bez problémov. Lisovací tlak lisů Bollegraaf je rôzny od 25 do 180 ton, kapacita sa líši podľa typu a druhu lisovaného materiálu.

Vyberte si typ lisu Bollegraaf na našej stránke www.bollegraaf.cz


Baliace lisy Bollegraaf HBK

Séria HBK je rada automatických lisov pre lisovanie priemyselných odpadov, lepenky, textilu a hliníkových fólií. Maximálna kapacita je 240 m3/hodinu. Výkon motora je od 3 do 30 kW.

Tato séria ponúka vysoký výkon a potrebuje málo miesta pre inštaláciu. Prevádzka je plne automatizovaná. Systém riadenia kontroluje prácu a funkcie lisu a stará sa o stály prísun materiálu.

Materiál môže byť dodávaný do lisu rôzne - ručne, pneumaticky, dopravníkom. Lisy môžu byť vybavené predlisovacou klapkou pre zlepšenie lisovania a dosiahnutie ťažkých, homogénnych a dobre skladovateľných balíkov.

HBK25-1 HBK25-2

Baliaci lis SA-Séria
- malý horizontálny lis s veľkou kapacitou.

Lis SA od Bollegraaf je priaznivé riešenie pre firmy s veľmi sa meniacim vstupným materiálom.Lisy SA spracujú bez problémov všetky druhy papieru, plasty, PVC, gumu, textil, nápojové plechovky, kartóny a zvlášť malé drevené prepravky. Tieto materiály nie je nutné vopred spracovat v drviči. Plniaci otvor sa nachádza v dostupnej výške, čo uľahčuje spracovanie materiálu.

Beran se pohybuje mechanicky pomocou dvoch skrutkových vretien. Pri dosiahnutí maximálneho lisovacieho tlaku je lis automaticky zastavený. Viazanie je ručné, balík môže byť zviazaný vertikálne alebo horizontálne. Pri minimálnych nárokoch na obsluhu má najväčší lis tejto série kapacitu do 20 ton denne.Lis má veľmi solídnu konštrukciu a jednoduchý mechanický systém, ktorý garantuje dlhú životnosť a nízke udržovacie náklady.

Lis má malú výšku, k jeho inštalácii nie je potrebná vysoká hala alebo základ.

SA30-1 SA30-2

Lisy SA majú nasledujúce výhody:


Príslušenstvo pre lisy Bollegraaf

K lisom Bollegraaf HBC ponúka firma celú radu príslušenstva, ktoré zlepšujú priebeh lisovania rôznych druhov odpadov. Príslušenstvo Bollegraaf zvyšuje výkon lisu, s použitím niektorých z nich možno dosiahnuť u rôznych druhov lisovaných odpadov ešte kompaktnejších a ťažších balíkov.

Kompletnú ponuku príslušenstva Bollegraaf nájdete na www.bollegraaf.cz